Home Aktuality Index Informativní schůzka k revitalizaci

Aktuality

Previous Next
Informace k Per Rollam
Informace k Per Rollam

Vážení členové Bytového družstva Mrkvičkova,

vážení členové obou našich společenství vlastníků jednotek Mrkvičkova 1361 až 1365,

vážení členové obou našich společenství vlastníků jednotek Mrkvičkova 1366 až 1369,

 

   jak všichni víte, nouzový stav vyhlášený vládou ČR se zákazem shromažďování více jak 10 osob způsobený současnou koronavirovou krizí, nám znemožňuje svolat členskou schůzi a shromáždění vlastníků.

   Bohužel se tak děje zrovna v době, kdy představenstvo BD připravuje rozsáhlou revitalizaci a modernizaci obou našich bytových domů, vyžadující důkladnou přípravu zahrnující nejen co nejlepší technické provedení revitalizace, ale také její financování formou úvěru.

   Představenstvo BD a současně předseda obou společenství vlastníků vás každého jednotlivě ubezpečuje, že v uplynulých týdnech a měsících absolvovalo mnoho jednání o rozsahu a vypracování projektové dokumentace, jednalo s bankami o možnostech financování našich záměrů formou úvěru, o podmínkách jeho poskytnutí a přijetí a zabývalo se i přípravou výběrového řízení na generálního zhotovitele revitalizace i výměny všech výtahů. Současně představenstvo BD a předseda obou společenství řešilo záležitosti týkající se podání žádosti o dotace z projektu Zelená úsporám.

  Výše uvedené okolnosti způsobily zdržení při přípravě podkladů a hlasovacích listin pro hlasování per rollam, které nahradí jednání členské schůze BD a shromáždění vlastníků.

   Během několika dnů obdržíte do svých poštovních schránek všechny potřebné listiny, a to jak pro hlasování členů BD, tak pro hlasování vlastníků bytů. Hlasovat budeme o všech nezbytných záležitostech spojených s revitalizací a výměnou výtahů, včetně povinných hlasování, které nám ukládají zákony.

   Přílohou jsou nezbytně nutné informace k jednotlivým bodům. Pokud se bude jakýkoliv člen BD nebo vlastník bytu seznámit s listinnými dokumenty, jsou k dispozici v kanceláři představenstva BD.

   Představenstvo BD a předseda obou společenství vám děkuje za pochopení a vstřícnost.

   

   V Praze dne 2.10.2020 

   Za představenstvo BD Jaroslav Fiedler

Úklid ul. Mrkvičkova
Úklid ul. Mrkvičkova

Vážení sousedé řidiči,

dne 26.11.2020  od 8:00 do 15:00 hod. bude v naší ulici prováděn úklid komunikace. Nezapomeňte včas přeparkovat svá vozidla.

Představenstvo BDM

 

Havárie přívodu vody
Havárie přívodu vody

Vážení sousedé,

        v ul. Mrkvičkova je dnes evidována havárie přívodu vody.  Před č.p. 1372/12 je instalována v 16:43 hod. VOZNICE s vodou.  Výluka potrvá údajně do 22:00  hod.

Představenstvo BDM

 

Covid - 19
Covid - 19

Vážení sousedé,

ve všech vchodech byly instalovány dávkovače dezinfekce.

Děkujeme Vám za dodržování protiepidemických opatření.

 Představenstvo BDM

Orientační čísla
Orientační čísla

Vážení družstevníci a vlastníci bytových jednotek,

   dne 16.11.2020 byla provedena instalace orientačních čísel na našich domech - každý vchod má své orientační číslo.  Kromě splnění povinnosti dle vyhlášky, čísla usnadní doručení vašich objednávek přepravcům zásilek, a také taxislužbě.

Představenstvo BDM

Úklid v domech - 2
Úklid v domech - 2

Vážení družstevníci a vlastníci bytových jednotek,

   děkuji Vám za zaslání připomínek v rámci ankety k úklidu v našich domech. Připomínky byly s úklidovou firmou projednány dne 14.10.2020 a byla sjednána okamžitá náprava.

Doufám, že změna v úklidu, zejména vstup do domu cestou k výtahu doznala viditelnou změnu.  Tento stav bude udržován do doby výměny výtahů, kdy plánujeme celkovou

revitalizaci interiéru (stěny, podlahy) v místě suterénu a přístupu k výtahu.  Ostatní patra interiéru budou revitalizována až s výměnou elektroinstalace v další plánované etapě modernizace a revitalizace našich domů.

Ing. Miroslav Šmerda, místopředseda představenstva BDM

 

Úklid v domě
Úklid v domě

Vážení družstevníci a vlastníci bytových jednotek,

        do Vašich mailových schránek Vám byl zaslán dotazník k úklidu v našich domech.

 Prosíme o jeho vyplnění a vrácení na mailovou adresu družstva

 bdm1361-1369@seznam.cz   ,případně vložením do schránky BDM.

Dotazník stáhnete: ZDE

Představenstvo BDM

Rekonstrukce výtahů
Rekonstrukce výtahů

Vážení družstevníci a vlastníci,

      dnes tj. 17.09.2020 od 12:00 hod. proběhne zaměření výtahů, které budou provádět obeslané firmy v rámci vyhlášeného výběrového řízení pro podání nabídky na rekonstrukci výtahů v našich domech 1361 až 1369 v ul. Mrkvičkova.

Představenstvo BDM 

 


Přihlášení


Zapomenuté heslo?
Zapomenuté uživatelské jméno?

Uživatel

Kdo je připojený

Právě připojeni - hostů: 8 

Informativní schůzka k revitalizaci
Čtvrtek, 13 Srpen 2020 15:14

 Vážení členové BD Mrkvičkova 1361 až 1369 a SVJ Mrkvičkova 1361 až 1365 a Mrkvičkova 1366 až 1369.

Dne 3.9.2020 se od 18.00 hodin v prostorách KD Průhon uskuteční informační schůzka k připravovanému projektu revitalizace našich domů. V průběhu schůzky vás představenstvo BD seznámí s rozpracovaným projektem a návrhy na jeho financování. Budete mít možnost se vyjádřit k jednotlivým částem rekonstrukce, vznést dotazy či navrhnout změny.

Přítomni budou také pracovníci projekční kanceláře, kteří budou připraveni vás detailně seznámit s jednotlivými prvky projektu a zodpovědět vaše dotazy.

Představenstvo BDM připravilo návrh na vyhlášení výběrového řízení na výměnu výtahů, ke kterému se budete, na této schůzce, rovněž moci vyjádřit.

Dne 31.8.2020 končí správa našich domů u firmy Pokrok a 1.9.2020 zahajuje činnost správce firma BEKR Facility s.r.o.

Havarijní čísla pro případ poruchy výtahů zůstávají nezměněna, rovněž tak čísla účtů našeho BDM a obou SVJ pro měsíční platby záloh. 

Cílem této schůzky bude prezentace jednotlivých prvků připravované revitalizace tak, aby jste měli dostatek podkladů pro rozhodování na připravované členské schůzi BD Mrkvičkova 1361 až 1369 a na shromážděních SVJ Mrkvičkova 1361 až 1365 a Mrkvičkova 1366 až 1369, která se uskuteční v říjnu/listopadu 2020. Jedním z bodů jejich programů bude přijetí usnesení k rozsahu a financování revitalizace domů.

Představenstvo doporučuje si vzít sebou roušku.

Dále Vám připomínáme, že dne 7.9.2020 budou od 18 do 19 hodin úřední hodiny představenstva BDM.

Představenstvo BDM

 
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes126
mod_vvisit_counterVčera179
mod_vvisit_counterTento týden1046
mod_vvisit_counterMinulý týden1467
mod_vvisit_counterTento měsíc873
mod_vvisit_counterMinulý měsíc4598
mod_vvisit_counterVšechny přístupy990396

Online (před 20 minutami): 4
Vaše IP: 34.201.3.10
,
Dnes: Pro 05, 2020

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.